Agenda
vry 06/03 21:15 Vriendschap Dames - VBT Machelen 6 (2)
zat 07/03 11:00 U19 meisjes - Spartana Perk (2)
  12:30 Volley Haasrode Leuven 2 - U15 jongens (66)
  14:30 Kruikenburg Ternat 1 - U15 meisjes 1 (6)
  15:00 VC Euphony Asse- Lennik - Heren 1 (23)
  16:30 VC Knodde Meise - U11 gemengd (14)
  17:00 Volley Haasrode Leuven - U11 meisjes 2 (25)
  17:30 VC Zuun - U17 meisjes 2 (8)
  20:00 VC Knodde Meise - Dames 2 (14)
  20:30 Dames 1 - VC Molenstede 1 (1)
  21:30 Young-ones - v.o.v. Beersel (1)
zon 08/03 09:30 U13 meisjes 1 - Volley Haasrode Leuven 2 (2)
  09:30 U13 meisjes 2 - VC Zuun (2)
  09:30 Velvoc Veltem-Beisem - U13 jongens (39)
  12:00 U11 meisjes 1 - Kruikenburg Ternat 1 (2)
  12:00 U11 meisjes 3 - Volley Bellingen Halle (2)
  14:30 U15 meisjes 2 - VC Zuun (2)
  16:00 Govok Cammaert Gooik - U17 meisjes 1 (16)
  17:00 U17 jongens - Lizards Lubbeek Leuven 3 (2)
vry 13/03 20:00 Smash Attack Halle - VLM Dames (51)
  21:15 Vriendschap Dames - Lem II (2)
  21:30 Opek - Katastroof (2)
zat 14/03 12:30 Kruikenburg Ternat 2 - U13 meisjes 1 (6)
  12:30 Vossem Thor Tervuren - U13 meisjes 2 (40)
  13:30 Kevoc Keerbergen - U19 meisjes (59)
  14:30 Heren 1 - Kevoc Keerbergen 1 (2)
  15:30 Govok Cammaert Gooik 1 - U15 meisjes 1 (16)
  16:30 Volley Schepdaal vzw 2 - U17 meisjes 2 (18)
  17:00 U15 jongens - De Mitters Wespelaar (2)
  18:30 De Kroon vc Strijtem - Young-ones (49)
  20:30 Dames 2 - Daatmet Liedekerke 1 (2)
zon 15/03 09:30 U11 meisjes 2 - Kreg Rotselaar (2)
  12:00 Kruikenburg Ternat 2 - U17 jongens (6)
  12:00 U11 jongens - HZ93 Hofstade-Zemst (2)
  12:00 U11 meisjes 1 - Volley Haasrode Leuven 1 (2)
  12:00 U11 meisjes 3 - Daatmet Liedekerke (2)
  15:00 VC Zuun - U11 gemengd (8)
  17:00 U17 meisjes 1 - Volley Haasrode Leuven 2 (2)
Mededelingen

 

Wedstrijdverslag: Jeugdbeker - meisjes : alvast 2 ploegen in halve finale

Dames 1 kon jammer genoeg alweer geen punten pakken tegen Londerzeel, ook een ploeg uit de onderste regionen van de klassering.  Dames 2 deed het voortreffelijk in de eerste van twee confrontaties in één week tegen Zuun.  Hopelijk kunnen ze dat resultaat herhalen komende vrijdag.  De heren deden het ook bijzonder goed door de volle buit weg te kapen tegen degradatie kandidaat Grivok.  Opwijk heeft alles in eigen handen om uit de gevarenzone weg te blijven.  In de jeugdbeker doen de meisjesploegen het naar behoren.  In de 4 jeugdcategorieën waar Opwijk zich met een ploeg had ingeschreven, behaalde het telkens de kwartfinale.  De U13 konden niet doorstoten naar de volgende ronde.  Zowel de U15 als de U11 staan wel reeds in de halve finale.  En daar kan nog de U17 bijkomen indien zij op donderdag thuis (in het VKO) kunnen winnen van Londerzeel.  Kom hen massaal aanmoedigen!  Afspraak dus om 20u in de sportzaal van het VKO.

 

Uitslagen :

Kruikenburg Ternat 2                  -    U17 jongens                      4-1

Velvoc Veltem-Beisem               -    U13 meisjes 2                    2-3

De Mitters Wespelaar 1              -    U11 meisjes 1                    3-2

Volley Bellingen Halle                -    U17 meisjes 2                    5-0

Kruikenburg Ternat 2                  -    U15 jongens                      4-1

Wolvertem Sporting                    -    U11 meisjes 2                    5-3

Daatmet Liedekerke                   -    U11 gemengd                    5-3

Jeugdvolleybal Londerzeel         -    U19 meisjes                       4-1

Volley Haasrode Leuven 1         -    U15 meisjes 1                    5-0

Volley Haasrode Leuven 3         -    U13 jongens                      2-3

VLM Dames                               -    Smash Attack Halle           0-3

Dames 2                                      -    VC Zuun 3                        3-1

Grivok Grimbergen                     -    Heren 1                              1-3

Young-ones                                 -    Daatmet Liedekerke          3-2

VC Eternit Kapelle o/d Bos 1     -    U13 meisjes 1                    5-0

Kruikenburg Ternat 3                  -    U11 meisjes 3                    2-6

Kruikenburg Ternat 2                  -    U11 jongens                      4-4

U15 meisjes 2                              -    VCA 2011 Averbode        3-2

Govok Cammaert Gooik             -    U11 meisjes 1 (beker)        0-3

Jeugdvolleybal Londerzeel 2      -    Dames 1                             3-1

. Meer...

10/02/2015

VolleyQUIZ op 06 maart 2015

Een algemene quiz open voor iedereen. Klik hier voor meer info...

13/01/2015

Zomerkamp augustus 2015

Het zomerkamp zal doorgaan van 17 aug tot en met 22 aug 2015.

10/01/2015

Wat is nieuw
  • 03/03/2015 : Kalenders van de 2e ronde U17M1, U17J, U15J en U13M1 zijn beschikbaar.
In de kijker